25 uczniów z najwyższymi średnimi ocen, 52 laureatów konkursów m.in. przedmiotowych i artystycznych oraz ponad 120 zdobywców sportowych laurów odebrało w czwartek, 27 czerwca 2013 r. gratulacje, dyplomy, statuetki i puchary oraz nagrody książkowe z rąk Burmistrza Głowna Grzegorza Janeczka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Głownie, Grzegorza Szkupa.
Uroczystość odbyła się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie. Poniżej lista wszystkich nagrodzonych:
ROK SZKOLNY 2012/2013
I. NAJLEPSI UCZNIOWIE
1. Oliwia Gajek - średnia ocen 5, 82 (Szkoła Podstawowa nr 2)
2. Katarzyna Pabjan - 5, 73 (Gimnazjum Miejskie)
3. Zuzanna Polit - 5, 70 (Szkoła Podstawowa Nr 2)
4. Zuzanna Janicka - 5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)
5. Weronika Oraś -5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)
6. Natalia Romanowska - 5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)
7. Zuzanna Sobierajczyk - 5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)
8. Milena Walczak -5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)
9. Mateusz Ojrzyński - 5, 58 (Szkoła Podstawowa Nr 3)
10. Dominika Krzeszewska - 5, 53 (Gimnazjum Miejskie)
11. Weronika Kaźmierczak - 5, 50 (Szkoła Podstawowa Nr 3)
12. Wiktoria Godziszewska - 5, 44 (Zespół Szkół Licealno − Gimnazjalnych (GP)
13. Adrianna Wilk - 5, 43 (Gimnazjum Miejskie)
14. Kacper Walichnowski - 5, 42 (Szkoła Podstawowa Nr 1)
15. Hubert Olejnik - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 1)
16. Michał Szcześniak - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 1)
17. Ewa Bohdanowicz - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 3)
18. Aleksandra Kuczkowska - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 3)
19. Patrycja Mikoś - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 3)
20. Aleksandra Pietrzak - 5, 30 (Szkoła Podstawowa Nr 1)
21. Karolina Michalska - 5, 25 (Publiczne Katolickie LO)
22. Marika Sobczak - 5, 13 (Zespół Szkół Licealno − Gimnazjalnych (LO)
23. Marcin Sut - 5, 09 (Zespół Szkół Nr 1)
24. Natalia Nowak - 5, 09 (Zespół Szkół Specjalnych)
25. Ina Janiak - 4, 93 (Zespół Szkół Nr 1)
II. LAUREACI KONKURSÓW I OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH
KONKURSY POWIATOWE
1. POWIATOWY KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE
I SPRAWNOŚCI „FIZYCZNEJ”
III miejsce
1. Adrian Cieślak SP Nr 3
2. Julia Kuśmierkowska SP Nr 3
opiekun: p. Lidia Kucharek
2. POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
I miejsce
1. Kacper Walichnowski SP Nr 1
opiekun: p. Magdalena Góra
II miejsce
1. Natalia Siwińska SP Nr 1
2. Magdalena Cichowska SP Nr 1
opiekun: p. Magdalena Góra
3. POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY
I miejsce
1. Karol Kotulski SP Nr 3
opiekun: p. Magdalena Walichnowska
KONKURSY WOJEWÓDZKIE:
4. WOJEWÓDZKI KONKURS „Mój list z widowni”
II miejsce – w kategorii prac literackich
1. Aleksandra Pietrzak SP Nr 1
opiekun: p. Małgorzata Kostrzewa
5. WOJEWÓDZKA OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ
laureaci:
1. Marika Sobczak ZSL-G (LO)
2. Radosław Zamrzycki ZSL-G (LO)
3. Bartłomiej Dałek ZSL-G (LO)
opiekun: p. Marta Polit-Wawrzyn
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II
X miejsce
1. Weronika Kaźmierczak SP Nr 3
opiekun: p. Katarzyna Balcerska
2. OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNO - PRZYRODNICZY „Edi”
IX miejsce
1. Mikołaj Rożniata SP Nr 3
2. Weronika Mikoś SP Nr 3
opiekun: p. Agnieszka Solińska
VII miejsce
1. Hubert Stasiak SP Nr 3
opiekun: p. Magdalena Walichnowska
3. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
„Młodzież Zapobiega Pożarom”
II miejsce w powiecie
1. Agata Kowalczyk SP Nr 3
opiekun: p. Grażyna Cieślak
III miejsce w powiecie
1. Weronika Kaźmierczak SP Nr 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
III miejsce w powiecie
1. Adam Sadowski Zespół Szkół Nr 1
opiekun: p. Sławomir Stopczyński
4. OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OXFORD”
I miejsce
1. Karol Kotulski SP Nr 3
opiekun: p. Wioleta Kunecka-Kędra
5. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NA ILUSTRACJĘ
DO WIERSZA Wandy Chotomskiej „Bańkowice Mydlane”
I miejsce
1. Jakub Kęsiak ZSS (SP)
opiekun: p. Dariusz Młynarczyk
6. OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
laureat:
1. Hubert Olejnik SP Nr 1
opiekun: p. Marzena Wojcieszek, p. Agnieszka Brzeska
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY ,,KANGUR EUROPEJSKI”
laureat:
1. Michał Szcześniak SP Nr 1
opiekun: p. Jolanta Fortuniak
bardzo dobry wynik:
1. Hubert Olejnik SP Nr 1
opiekun: p. Jolanta Fortuniak
dobry wynik:
1. Sebastian Dałek SP Nr 1
opiekun: p. Małgorzata Małecka
2. Aleksandra Pietrzak SP Nr 1
3. Zofia Błaszczyk SP Nr 1
opiekun: p. Alicja Pietrasik
1. Marta Abramowicz SP Nr 1
2. Michał Wojcieszek SP Nr 1
3. Łukasz Miazek SP Nr 1
opiekun: p. Jolanta Fortuniak
wyróżnienia:
1. Konrad Kruk SP Nr 2
2. Jakub Zwoliński SP Nr 2
3. Anna Kret SP Nr 2
opiekun: p. Małgorzata Pawłowska
III. KONKURSY DRUŻYNOWE
1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY
„DRUGIE ŻYCIE ELEKTROŚMIECI”
IX miejsce – laureaci na szczeblu ogólnopolskim
1. Marcin Kowalczyk GP Nr 2
2. Nina Kwiatkowska GP Nr 2
3. Wiktoria Godziszewska GP Nr 2
4. Maciej Woźniak GP Nr 2
5. Bartłomiej Dębski GP Nr 2
6. Hubert Antczak GP Nr 2
7. Kamil Bakalarz GP Nr 2
8. Adrian Bakalarz GP Nr 2
9. Sebastian Janeczek GP Nr 2
10. Michał Kowalczyk GP Nr 2
opiekun: p. Marta Polit-Wawrzyn
2. FESTIWAL SZTUKI MAŁEGO DZIECKA W ŁODZI
I miejsce
1. Julia Ojrzyńska SP Nr 3
2. Amelia Kutermankiewicz SP Nr 3
3. Karina Chachuła SP Nr 3
4. Izabela Ratajczyk SP Nr 3
5. Adrianna Parol SP Nr 3
6. Julia Kucińska SP Nr 3
7. Julia Kuśmierkowska SP Nr 3
8. Aleksandra Godos SP Nr 3
9. Wiktoria Wrocławska SP Nr 3
10. Oliwia Rybka SP Nr 3
11. Maria Krysicka SP Nr 3
opiekun: p. Alicja Ojrzyńska
IV. OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
– INDYWIDUALNE –
Finał powiatowych łowickich „CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH”
(wszyscy uczniowie awansowali do XIX Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi)
III miejsce - skok w dal
1. Weronika Taflińska SP Nr 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
III miejsce - bieg na 60m
III miejsce – skok w dal
2. Julia Marciniak SP Nr 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
III miejsce - skok w dal
I miejsce – bieg na 60m
3. Hubert Marczak - SP Nr 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
II miejsce - skok w dal
4. Maria Roza SP Nr 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
II miejsce - bieg na 60m
I miejsce - skok w dal
5. Weronika Wilk SP Nr 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
II miejsce - bieg na 60m
I miejsce – rzut piłeczką palantową (V miejsce w Polsce)
6. Aleksandra Goszczyńska SP Nr 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
I miejsce - bieg na 60m
I miejsce - skok w dal
7. Oliwia Bliźniewska - SP Nr 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
I miejsce - bieg na 60m
I miejsce - skok w dal
8. Weronika Kaźmierczak - SP Nr 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
2. MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W INDYWIDUALNYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
II miejsce
1. Małgorzata Błaszczyk ZS Nr 1 (LO)
opiekun: p. Sławomir Stopczyński
3. REGIONALNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE
I miejsce – bieg na 60m
I miejsce – bieg na 100m
I miejsce – skok w dal
1. Adrian Jóźwiak ZSS (gimnazjum)
opiekun: p. Maciej Lisowski
– DRUŻYNOWE –
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ
II miejsce dziewcząt
1. Daria Owczarek
2. Martyna Wojtczak
3. Daria Kacperska
4. Amelia Pintera
5. Wiktoria Flis
6. Wiktoria Krzeszewska
7. Angelika Woźniak
8. Patrycja Leszczyńska
9. Karolina Bińczak
10. Julia Bilska
11. Karolina Wojcieszek
opiekunowie: p. Sylwia Jakiel – Jasińska, p. Dariusz Kwiatkowski
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
III miejsce w powiecie
1. Otylia Strajch
2. Laura Ubysz
3. Karolina Golis
4. Katarzyna Żelazkowska
5. Nina Słomczyńska
6. Aleksandra Maciak
7. Jessica Solak
8. Zuzanna Janicka
9. Karolina Długołęcka
10. Adrianna Szymańska
opiekun: p. Agata Lisiewska
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ IM. MARKA WIELGUSA
I miejsce w powiecie
1. Jakub Grabowicz SP 2
2. Bartłomiej Grzyb SP 2
3. Piotr Jasiński SP 2
4. Piotr Sobociński SP 2
5. Patryk Podlecki SP 2
6. Kacper Osiński SP 2
7. Gabriel Wasilewski SP 2
opiekun: p. Roman Włodarczyk
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
wicemistrzostwo
1. Oliwia Bliźniewska SP 3
2. Katarzyna Lis SP 3
3. Natalia Zaręba SP 3
4. Karina Gzinka SP 3
5. Weronika Wilk SP 3
6. Wiktoria Kłos SP 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec
GIMNAZJUM MIEJSKIE:
Oliwia Sędzikowska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Anna Papierz – III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Aleksandra Okrasa - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Karolina Ubysz - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Małgorzata Czuba - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Olga Grabowicz – II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Mariola Szubert - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Karolina Miśkiewicz - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Nikola Gorąca – III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Aleksandra Dębska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Daria Szadkowska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Paula Gorąca - II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;
Daria Krysztofczyk - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Maria Dudka - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Monika Papierz - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Natalia Lipiec - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Maja Roza - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Michalina Osińska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt;
Justyna Barańska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt;Weronika Lewandowska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt;II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Katarzyna Pabjan - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;
Dominika Krzeszewska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach„GIMNAZJADY 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;
Patrycja Chądrzyńska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;
Izabella Oszczepalska - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt „GIMNAZJADA 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;
Aleksandra Koprowska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt „GIMNAZJADA 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt; II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego i III miejsce w mistrzostwach rejonu w siatkówce plażowej dziewcząt;
Dominika Hemka - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt „GIMNAZJADA 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt; II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego i III miejscw mistrzostwach rejonu w siatkówce plażowej dziewcząt.
opiekun: p. Sylwester Jasiński
CHŁOPCY
Patryk Chmurski – III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych;
Dawid Gostyński - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych;
Łukasz Zuchora - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych;
Patryk Bartoszek - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych;
Adam Barański – II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Jakub Wawrzyn - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Jakub Tomaszewski - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Kacper Pośpiech - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Dawid Dudek - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Wojciech Kukieła - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Kacper Michalak - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Adrian Kowalczyk – III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Piotr Juszczak - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Alan Baranowski - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Jakub Kowalski - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Dominik Patora - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Hubert Sałek - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Mikołaj Kret - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Marcin Rojewski – I miejsce w powiecie zgierskim, II miejsce w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Jan Cieślak - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Aleksander Kotecki – II miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Robert Wojciechowski - II miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Oskar Koprowski - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Sebastian Kujawiak - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Szymon Kuciński - II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012” oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”
Maciej Walczak – III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Patryk Połynkin - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Dominik Kapusta – III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012” oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”;
Łukasz Rosak – III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych; III miejsce w powiecie w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Marcin Redzisz - II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”;II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2012”;
Maciej Michalak - II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”; III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”;
Damian Krysztofczyk - I miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Cezary Markus - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012” oraz III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Dominik Miśkiewicz - I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”; I miejsce w powiecie zgierskim, II miejsce w rejonie, 5-6 w finale wojewódzkim w siatkówce plażowej chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012” oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”;
Jarosław Nowakowski - II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”; I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie, 5-6 w finale wojewódzkim w siatkówce plażowej chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”.
opiekun: p. Marcin Moszczyński
ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNO – GIMNAZJALNYCH
MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W SIATKÓWCE
PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW
III miejsce w powiecie
1. Mateusz Dąbrowski Gimnazjum Powiatowe
2. Hubert Antczak Gimnazjum Powiatowe
opiekun: p. Bartłomiej Pakowski
MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
I miejsce w powiecie oraz II miejsce w zawodach rejonowych
1. Bartłomiej Łysio LO
2. Maciej Grzelak LO
3. Hubert Gajda LO
4. Alan Kacperski LO
5. Bartosz Kurzawski LO
6. Piotr Kukieła LO
7. Tomasz Kaleta LO
8. Patryk Szadkowski LO
9. Mateusz Rubacha LO
10. Kacper Kukieła LO
opiekun: p. Bartłomiej Pakowski
PUBLICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
SIATKÓWKA DZIEWCZĄT W RAMACH „LICEALIADY 2013”
I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie, VI miejsce w finale wojewódzkim
1. Zuzanna Łaska PKLO
2. Anna Krzeszewska PKLO
3. Anna Kuczkowska PKLO
4. Karolina Bartoszuk PKLO
5. Paulina Sobierajska PKLO
6. Aleksandra Matyjasik PKLO
7. Justyna Jędrzejczak PKLO
8. Magdalena Cieniak PKLO
9. Klaudia Ledzion PKLO
opiekun: p. Sylwester Jasiński
Urząd Miejski w Głownie Skrzynka podawcza na ePuap Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna: Konto opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi: |
poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00 poniedziałek - piątek: 08:00 - 15:00 |