GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 13 września 2021

Wyszukiwanie

Nawigacja

Nawigacja
 • Sport | 
 • 2019 | 
 • Podziekowania Przemysława Kobackiego za I Głowieńską Piątkę | 

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«wrzesień 2021»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 dzień: 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
 • SIERPIEŃ – Rodzinna Re-Kreacja nad Mrożyczką
  SIERPIEŃ – Rodzinna Re-Kreacja nad Mrożyczką
  W okresie wakacji w Głownie na terenie rekreacyjnym nad głowieńskim zalewem Mrożyczka (przy ul. Zgierskiej i Swoboda) odbywa się wiele plenerowych imprez weekendowych. W roku 2015 będą to tematyczne pikniki rodzinne w ramach Kreatywnego Lata Rodzinnego w Głownie.
 • WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  W roku 2013 odbędzie się już VI edycja tej cenionej zwłaszcza przez seniorów imprezy. Patronuje jej Burmistrz Głowna, a rokrocznie przyciąga ona do Głowna zespoły wokalne, instrumentalno-wokalne, kapele ludowe, solistów, gawędziarzy, kabarety oraz inne formacje artystyczne tworzone przez seniorów z terenu całego Regionu Łódzkiego.
 • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
 • SIERPIEŃ – Święto Miasta
  SIERPIEŃ – Święto Miasta
  Obchody Święta Miasta. Od roku 2012 odbywają się w formule jednodniowej. Impreza ta łączy koncerty gwiazd muzycznych z piknikiem i atrakcjami dla całych rodzin. Impreza ta przyciąga rokrocznie nad głowieńską Mrożyczkę kilka tysięcy osób, wśród nich nie tylko mieszkańców Głowna i najbliższych okolic, ale także mieszkańców dalszych zakątków Regionu Łódzkiego i kraju.
 • MAJ – Rodzinny Piknik Biegowy
  MAJ – Rodzinny Piknik Biegowy To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku gromadzi blisko 400 zawodników w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat.

Treść strony

Podziękowania Przemysława Kobackiego za I Głowieńską Piątkę

Podziekowania Przemysława Kobackiego za I Głowieńską Piątkę. Miasto Głowno również serdecznie dziękuje.

I Głowieńska Piątka – już za nami.

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za super organizację naszego wspólnego biegu na 5 km. Pomimo tego, że bieg postanowiliśmy zorganizować trochę późno to na szczęście wszystko się udało na 5+. Dzięki temu, że Pan Burmistrz Głowna Grzegorz Janeczek dał nam zielone światło do organizacji tego biegu i objął bieg honorowym patronatem to spięliśmy się, podzieliliśmy obowiązkami i udało się zorganizować super bieg.

Dzięki temu, że był to bieg na pełnym dystansie 5 km z pomiarem czasu bardzo szybko został osiągnięty limit 100 zawodników chcących uczestniczyć w biegu - co nas bardzo pozytywnie zaskoczyło!!!. Pogoda też była aż za dobra :) żar lał się z nieba i może nie była to najlepsza pora na bieganie, ale sporo osób na tak zróżnicowanej trasie i mega upale pobiło swoje rekordy życiowe – za co należą się Wam wyrazy uznania.

Ogromne podziękowania dla naszych sponsorów – Miasto Głowno , Biura Promocji za pomoc w organizacji tego zwariowanego przedsięwzięcia -
Hotelu Kasor Resort & Spa – restauracji Róża Wiatrów za ufundowanie voucherów i zniżek dla uczestników biegu.

"Warsztatowi smaku" za ufundowanie dla wszystkich zawodników przepysznej pizzy.

Za przygotowanie pakietów startowych dziękujemy filmie Stalco, Cekol, Austrotherm, Greinplast,

za słodkie bułki Piekarni Nyczaj,

za wodę dla uczestników biegu Sieci Sklepów Plasterek,
Firmie M4 Iwona Rożniata Andrzej Rożniata, mojej żonie Agnieszka Lambert-Kobacka "Lambert Dentysta" za ufundowanie 3 nagród dla uczestników biegu.

Dziękuję wszystkim osobom z KS Głowno w Biegu, którzy włączyli się w organizację naszego biegu – począwszy od wyznaczania trasy, rozkładania namiotu, pieczenia przepysznych ciast, obsługi biura zawodów, a później pomocy przy wydawaniu pizzy, ciast, wody itp.Iwona Sut, Bożena Wołowiec, Katarzyna Bliźniewska, Sławek Dałek, Marek Bliźniewski, Marcin Zieliński, Paweł Milczarek, Agata Kowalska, Jakub Kowalski, Artur Leszkiewicz
Dziekuję młodzieży która pracowała z dziewczynami na mecie I Głowieńskiej Piątki: Martynce, Weronice, Oli, Michasi i jej koleżance, Ali i Jowicie:) miały co robić:) i spisały się na medal!!!

Dziękujemy za zabezpieczenie trasy Jan Balcerski wraz z Harcerzami ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej z Głowna, Ochotniczej Straży Pożarnej z Głowna, Komisariatowi Policji z Głowna. Miejskiemu Zakładowi Komunalnemu z Głowna za oznakowanie trasy, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Głownie i Hubert Ziarnik za nagłośnienie imprezy. Arkadiuszowi Głowackiemu za pomoc :)

Przemysław Milczarek, za poprowadzenie konferansjerki na zawodach i mega doping dla zawodników.

Wszelkie ewentualne krytyczne uwagi proszę o kierować do mnie na priv. - będą na pewno wykorzystane do poprawienia czegoś w przyszłym roku.

 

autor tekstu: Przemysław Kobacki

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna:
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008

Konto opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
14 8787 0000 0024 6899 2000 0028

Godziny pracy

 

poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00

Kasa urzędu czynna:

poniedziałek - piątek: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

 • Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.