Po blisko trzech tygodniach emocji, zapadły decydujące rozstrzygnięcia w turnieju Orlikowej Ligi "Szóstek" o Puchar Burmistrza Głowna, rozgrywanym na boisku Orlika przy PS3 w Głownie.
W decydującym o tytule meczu, lepszy okazał się zespół Grubych Lolków wygrywając z Czerwonymi Diabłami 4:1, nie pozostawiając cienia wątpliwości, kto w tej edycji był drużyną zdecydowanie najlepszą. Strykowianie zdobyli ostatecznie II miejsce i tytuł Króla Strzelców dla ich zawodnika Rafała Głowackiego.
Najlepszym bramkarzem rozgrywek został Michał Roguz z Grubych Lolków. Organizator postanowił przyznać jeszcze jedną nagrodę w tej rywalizacj i wyróżnić bramkarza Lukullusa Łukasza Bednarka.
Puchar Fair – Play otrzymała K.S. Karasica. Drużyny na podium uhonorowane zostały pucharami i medalami ufundowanymi przez Burmistrza Głowna. Walczyło o nie ponad 100 piłkarzy.
TABELA
Lp. |
ZESPOŁY |
M. |
PKT |
BR. |
1. |
Grube Lolki |
7 |
21 |
70-19 |
2. |
Czerwone Diabły |
7 |
16 |
65-25 |
3. |
Sportowi Emeryci |
7 |
13 |
37-29 |
4. |
Lukullus |
7 |
10 |
33-36 |
5. |
K.S. Karasica |
7 |
9 |
30-43 |
6. |
JLB Zabrzeźnia |
7 |
9 |
33-21 |
7. |
Orły Orlika |
7 |
3 |
27-43 |
8. |
Super Strikers |
7 |
0 |
12-67 |
NAJSKUTECZNIEJSI
1. Rafał Głowacki - Czerwone Diabły - 31 goli
2. Bartłomiej Pawłowski – K.S. Karasica - 19 goli
NAJLEPSZY BRAMKARZ
1. Michał Roguz - Grube Lolki
2. Łukasz Bednarek - Lukullus
PUCHAR FAIR PLAY - K.S. KARASICA
TERMIN I
Data |
Dzień |
Godzina |
ZESPOŁY |
ZESPOŁY |
Wynik |
Wynik |
12.06.2017 |
poniedziałek |
18.30 |
JLB Zabrzeźnia |
Orły Orlika |
6:1 |
2:0 |
|
|
19.30 |
Czerwone Diabły |
Super Strickes |
21:1 |
8:0 |
13.06.2017 |
wtorek |
18.30 |
Grube Lolki |
KS Karasica |
11:2 |
3:0 |
|
|
19.30 |
Lukullus |
Sportowi Emeryci |
5:5 |
0:3 |
14.06.2017 |
środa |
18.30 |
Orły Orlika |
Czerwone Diabły |
5:8 |
2:3 |
|
|
19.30 |
Lotos |
Super Strickes |
|
|
15.06.2017 |
czwartek |
18.30 |
ŚWIĘTO |
- |
- |
- |
|
|
19.30 |
ŚWIĘTO |
- |
- |
- |
16.06.2017 |
Piątek |
18.30 |
LB Zabrzeźnia |
KS Karasica |
3:4 |
0:2 |
|
|
19.30 |
Lukullus |
Lotos |
|
|
TERMIN II
Data |
Dzień |
Godzina |
ZESPOŁY |
ZESPOŁY |
Wynik |
Wynik |
19.06.2017 |
poniedziałek |
18.30 |
Sportowi Emeryci |
Czerwone Diabły |
4:8 |
1:3 |
|
|
19.30 |
Grube Lolki |
Orły Orlika |
6:0 |
3:0 |
20.06.2017 |
wtorek |
18.30 |
JLB Zabrzeźnia |
Super Strickes |
8:2 |
2:2 |
|
|
19.30 |
KS Karasica |
Lukullus |
4:6 |
1:2 |
21.06.2017 |
środa |
18.30 |
Grube Lolki |
Sportowi Emeryci |
5:3 |
4:0 |
|
|
19.30 |
Lotos |
Czerwone Diabły |
|
|
22.06.2017 |
czwartek |
18.30 |
Sportowi Emeryci |
Orły Orlika |
7:2 |
1:0 |
|
|
19.30 |
Super Strickes |
KS Karasica |
1:5 |
0:3 |
23.06.2017 |
Piątek |
18.30 |
Grube Lolki |
Lotos |
|
|
|
|
19.30 |
JLB Zabrzeźnia |
Lukullus |
6:1 |
3:1 |
TERMIN III
Data |
Dzień |
Godzina |
ZESPOŁY |
ZESPOŁY |
Wynik |
Wynik |
26.06.2017 |
poniedziałek |
18.30 |
Super Strickes |
Orły Orlika |
2:11 |
0:5 |
|
|
19.30 |
JLB Zabrzeźnia |
Sportowi Emeryci |
3:4 |
2:1 |
27.06.2017 |
wtorek |
18.30 |
KS Karasica |
Czerwone Diabły |
3:15 |
1:8 |
|
|
19.30 |
Grube Lolki |
Lukullus |
6:4 |
2:2 |
28.06.2017 |
środa |
18.30 |
Sportowi Emeryci |
Super Strickes |
9:2 |
4:1 |
|
|
19.30 |
Lotos |
Orły Orlika |
- |
- |
29.06.2017 |
czwartek |
18.30 |
Grube Lolki |
JLB Zabrzeźnia |
4:3 |
2:1 |
|
|
19.30 |
Czerwone Diabły |
Lukullus |
7:4 |
0:2 |
30.06.2017 |
Piątek |
18.30 |
KS Karasica |
Orły Orlika |
7:3 |
3:2 |
|
|
19.30 |
Lotos |
Sportowi Emeryci |
- |
- |
TERMIN IV
Data |
Dzień |
Godzina |
ZESPOŁY |
ZESPOŁY |
Wynik |
Wynik |
03.07.2017 |
poniedziałek |
18.30 |
Super Strickes |
Grube Lolki |
1:7 |
1:4 |
|
|
19.30 |
KS Karasica |
Lotos |
- |
- |
04.07.2017 |
wtorek |
18.30 |
Sportowi Emeryci |
KS Karasica |
5:4 |
2:3 |
|
|
19.30 |
Lukullus |
Orły Orlika |
7:5 |
2:4 |
05.07.2017 |
środa |
18.30 |
Grube Lolki |
Czerwone Diabły |
4:1 |
3:1 |
|
|
19.30 |
Lotos |
JLB Zabrzeźnia |
- |
- |
06.07.2017 |
czwartek |
18.30 |
Lukullus |
Super Strickes |
6:3 |
2:2 |
|
|
19.30 |
JLB Zabrzeźnia |
Czerwone Diabły |
4:5 |
2:2 |
|
|
20.30 |
ZAKOŃCZENIE |
|
|
|
Urząd Miejski w Głownie Skrzynka podawcza na ePuap Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna: Konto opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi: |
poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00 poniedziałek - piątek: 08:00 - 15:00 |